Acasă › Discuții › Evenimente › EAST EUROPEAN COMIC CON › Răspunde la: EAST EUROPEAN COMIC CON
martie 31, 2013 la 5:17 pm
#5518
Participant
…si a fost primul EECC, iar succesul ne reinnoieste sperantele…

(foto Mihai Ionut Grajdeanu – Facebook)

(foto Mihai Ionut Grajdeanu – Facebook)
Tarabele desenatorilor (aici Mihai Ionut Grajdeanu si Alin Ivan-Vlady)

Alin, reprezentantul Olteniei si Italiei, a oferit vizitatorilor „Vlady” in diverse forme (revista, autocolante, carti postale, dedicatii…), „COMIC+”, „Sanki”, „BDC” – din pacate nu si ultimul numar (3), ratacit in meandrele Postei!

(foto: dezarticulat http://www.facebook.com/dezarticulat)
Clar, un succes!